Fryzury > Salon fryzjerski Kristof
 
FryzjerstwoFryzjer Złotoryja
Zakres usług fryzjerskich w Żłotoryji, farbowanie, modelowanie, baleyague, strzyżenie damskie, również męskie.
Szkoła WizażuSzkoła wizażu
MAKE UP STAR Szkoła Wizażu Kreowanie wizerunku osób Kursy makijażu Analiza kolorystyczna Wizaż Warszawa
 
Fryzjer Warszawa

Salon fryzjerski Kristof mieści się w samym Centrum (Warszawa ul. Krochmalna 3), blisko ronda ONZ, co oznacza dogodny dojazd z każdej części miasta. Istniejący od maja 2004 r. salon specjalizuje się w koloryzacji włosów. Korzysta z najnowszych osiągnięć fryzjerskich technik firmy LOREAL.

W salonie pracują czterej fryzjerzy styliści i czterej technicy koloryzacji. Wszyscy jeżdżą regularnie na międzynarodowe szkolenia prowadzone przez światowej sławy stylistów.

Właściciel salonu fryzjer - stylista Krzysztof Piecychna odbywał staże m. in. u Toni&Guy, Jany-B, Saint Algue, Stefan, University Jean Marc Joubert i wielu innych.

Aktualności:

Hotele i sale biznesowe w Poznaniu

Aby osoby uczestniczące w konferencji byli z niej zadowoleniamusisz zadbać o miejsce, w którym będzie trwało, miejsce noclegowe i catering, jak również referowane tematy i atmosferę panującą podczas wykładów. Jeśli chciałbyś przygotować ciekawą konferencję to warto sprawdzić ofertę dostępną w Poznaniu,ponieważ to wspaniałe miejsce.Konferencje Poznań to ciekawe propozycj...


Egzamin maturalny

Kursy maturalne to idealna oferta na wspaniałe przygotowanie do tego ważnego egzaminu, którego liczba punktów zaważy o tym na jakie studia zostaniesz przyjęty. Tutaj odnajdziesz radydotyczące matury, oferty na kusy maturalne ze wszystkich przedmiotów oraz instrukcję zdawania matury i rekrutacji na studia. Matura jest podstawowym, musisz wspaniale zdać maturę, dlatego zastanów się...